O mnie

Tekst alternatywnyKim jestem?

Jestem mówcą, konsultantem i doradcą, którego pasją są sprzedaż i social media.

Czym się zajmuję?

W swojej karierze obok sprzedaży, która przyprawia mnie o szybsze bicie serca zajmowałem się również rozwojem marek w social media. Wśród moich podopiecznych były firmy szkoleniowe oraz przedsiębiorstwa marketingu wielopoziomowego.

Co zrobiłem?

W ciągu ostatniego roku wysłałem do swoich klientów ponad milion wiadomości, zrealizowałem wykład motywacyjny dla 200 młodych ludzi, przeprowadziłem warsztaty dla 60 osób, na zlecenie prowadziłem wystąpienia sprzedażowe dla 230 osobowej publiczności, wypiłem przy tym 400 filiżanek cappucino i zapisałem 4 notatniki.

Jak mogę Ci pomóc?

W tym roku ruszam z pilotażowym projektem szkoleń z zakresu wykorzystania social media w edukacji. Już teraz żałuję, że moi nauczyciele nie byli na tak świetnych szkoleniach! Oprócz tego pomogę Ci zoptymalizować twoją sprzedaż oraz przeprowadzę dla Ciebie audyt, w którym ocenię efekty dotychczasowych szkoleń.

Od kogo się uczę?

Brian Tracy, Robert Cialdini, Tony Robbins, Kamila Rowińska, Jacek Walkiewicz, Joanna Ceplin, Michał Sadowski, moja rodzina, przyjaciele i znajomi.